Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
zeng Mr. zeng
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Zhiling technology development (guangdong) co. LTD

të gjithë
  • të gjithë
  • Title

Rreth nesh

Zhvillimin e teknologjisë zhiling (Guangdong) bashkë. LTD është e vendosur në qytetin Dongguan, provincën Guangdong, Kinë. Mbi 20 vjet zhvillim, tani kompania jonë është e okupuar 15000 metra katror, ​​mbi 300 punëtorë të aftë dhe të prodhuar makina të avancuara dhe automatike, ka makinë defekt film, makinë prerëse, makinë shtypëse dhe kështu me radhë. Produktet kryesore janë aksesorët e kartave të konviktit të markës [HENWEI] dhe çanta e biodegradueshme e markës [SENGTOR]. Aksesorët e kartave të lojrave të konviktit kanë mëngë kartash, kuti plastike PP dhe kuvertë, kuti kuvertë lëkure PU dhe lidhëse. Ato përdoren për mbrojtjen dhe ruajtjen e kartave të lojës. Përveç kësaj, ne gjithashtu prodhojmë produkte shkrimi, të tilla si dosje plastike PP, qese organesh PP, PP Cover, libër shënimi PU, shumëllojshmëri stilesh, dizajn modern. Baganta jonë e biodegradueshme 100% është e bërë nga materiali natyror i niseshtës së misrit PBAT + PLA +. Theantat mund të degradohen në ujë dhe dioksid karboni plotësisht brenda 6 muajve nën kushte të caktuara. Fabrika jonë është çertifikuar me ISO9001: 2015 / SGS / ICTI dhe garantojmë se të gjitha produktet plotësojnë standardin ndërkombëtar. Ne gjithashtu fitojmë EN13432, industrinë e OK dhe kompostimin e shtëpive dhe certifikimin BPI për çantën e biodegradueshme. Në rrugën e zhvillimit të qëndrueshëm, produktet tona shiten mirë në të gjithë botën, tërësisht / OEM / ODM / OBM janë të pranueshme. Shpresojmë që marka HENWEI dhe SENGTOR të bëhen marka më e mirë në treg.

Të gjitha Produktet

zeng

Mr. zeng

SEND INQUIRY

  • Tel:

    86--13794939898

  • Fax:

  • E-mail:

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim